ثبت نام در لاتاری 2019

بدون دیدگاه


لاتاری ۲۰۱۹ هم فرارسید ! لاتاری را می توان یکی از محبوب ترین قرعه کشی ها در دنیا دانست و هر سال میلیون ها نفر برای رسیدن به گرین کارت آمریکا در آن شرکت میکنند. ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ توسط دیجی کنکور برای شما انجام می شود. دیجی کنکور به عنوان معتبر ترین سایت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ ، با ترفند های خاصی شانس شما را در لاتاری ۲۰۱۹ ، ۲ برابر می کند! پس با ما همراه باشید و به گرین کارت آمریکا یک قدم دیگر نزدیک شوید. همچنین در این مقاله به مهلت و زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ و همچنین شرایط ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ به صورت دقیق اشاره شده است.


لاتاری ۲۰۱۹ چیست ؟

شما دوست عزیزی که در حال مطالعه ی این صفحه هستید ، قطعا با گرین کارت آمریکا به صورت کامل آشنایی داری! گرین کارت آمریکا یعنی مجوز اقامت دائم در کشور آمریکا! اگه بخوام ساده بگم ، برندگان لاتاری ۲۰۱۹ حق تحصیل رایگان در کشور آمریکا را دارند، از جمله ویژگی های لاتاری ۲۰۱۹ میتوان به حق تحصیل رایگان ، اجازه ی کار در کشور آمریکا ، کم هزینه ترین یا بهتر بگم بی هزینه ترین روش مهاجرت به آمریکا ، مهاجرت بدون مدرک زبان ،آسان ترین روش مهاجرت به آمریکا ، دریافت کمک های دولتی و همچنین اقامت دائم در کشور آمریکا اشاره کرد.

هر ساله ۵۵ هزار نفر در لاتاری برنده می شوند! این یعنی شانس زیادی برای برنده شدن در محبوب ترین قرعه کشی دنیا دارید!!

به صورت خلاصه اگر در لاتاری ۲۰۱۹ برنده شوید ، می توانید اقامت دائمی آمریکا همراه با خانواده را دریافت کنید و از تمامی خدمات تحصیلی و رفاهی کشور آمریکا برای خود و خانواده ی خود بهره ببرید.


زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

یکی از مهم ترین و حساس ترین قسمت های لاتاری ، زمان ثبت نام آن است. اگر حتی ۱ ثانیه از زمان ثبت نام گذشته باشد ، شما دیگر قادر نخواهید بود که در لاتاری ثبت نام کنید. پس برای اصلاع دقیق از زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ با ما همراه باشید و ۲ بخش زیر یعنی مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ و تاریخ ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ را به دقت مطالعه کنید. حواستون باشه به زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ باشه و این فرصت رو قدر بدونید.

مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

حالا در این قسمت می رسیم به مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ . پس با دقت همراه ما باشید. مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ تنها یک ماه است. سایت رسمی کنسولار آمریکا این مهلت را تعیین کرده و به هیچ عنوان قابل تغییر یا تمدید نیست . پس برای یک بار دیگه تکرار میکنم ، مهلت ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۹ فقط و فقط یک ماه است و به هیچ عنوان تمدید نمی شود. حالا این سوال ایجاد می شود که تاریخ ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۹ ، چه تاریخی می باشد.

تاریخ ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

 

 

سایت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

 

سایت لاتاری

 

راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

 

شرایط ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

 

شرایط عکس لاتاری ۲۰۱۹

 

نمونه عکس صحیح برای لاتاری ۲۰۱۹

 

تاییده ی ثبت نام لاتاری

 

 

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها