برنامه ریزی پاییز برای کنکور ۹۸ ، در دیجی کنکور آماده سازی شد. در این مقاله دیگه نمی خوام راجع به اهمیت برنامه ریزی برای کنکور براتون توضیح بدم ، چون دیگه همتون می دونید داشتن برنامه ریزی برای کنکور از نون شب واجب تره تو سال کنکور! احتمالا شما دیگه با سبک برنامه ریزی دیجی کنکور آشنا شدید. برنامه ریزی ای که در ۴ سال اخیر به عنوان محبوب ترین برنامه ریزی از نگاه دانش آموزان در کشور انتخاب شده است. حالا با ما همراه باشید تا کمی بیشتر با سری جدید برنامه ریزی دیجی کنکور یعنی برنامه ریزی پاییز همراه باشید.


برنامه ریزی برای پاییز کنکور

در زیر ما برای شما همه ی سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود را همراه با پاسخ آن آورده ایم که تا همه ی ابهامات و سوالات شما در رابطه با پکیج برنامه ریزی پاییزه دیجی کنکور رفع شود. با ما همراه باشید..

خرید پکیج برنامه ریزی پاییز ( ۲۰ هزار تومان تخفیف )


سوال اول : آیا برنامه ریزی پاییزه دیجی کنکور با برنامه ی مدرسه تداخل دارد؟

نه اصلا! هیچ تداخلی با برنامه ی مدرسه وجود ندارد.

در هر روز ار برنامه ریزی پاییزه ، یک تایم ویژه به مدرسه اختصاص داده شده است و برنامه ریزی پاییزه دیجی کنکور به صورت ۱۰۰ درصد با برنامه مدرسه همگام می باشد و هیچ تداخلی ایجاد نمی کند. همچنین با در نظر گرفتن ایستگاه های جبرانی و جمعه هایی که به صورت آزاد و برای خودتون در برنامه قرار گرفته است دیگه جای هیچ نگرانی ای را برای تداخل با دروس مدرسه نمی گذارید.


سوال دوم: آیا در برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور دروس پایه را هم مطالعه می کنیم؟

بله.

یکی از دروس پایه به انتخاب شما ( دهم یا یازدهم ) همگام با ترم اول دوازدهم را در پاییز طبق برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور مطالعه می کنید.

دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته تجربی )

دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته ریاضی )


سوال سوم : آیا افرادی که در تابستان ، مطالعه ای نداشتند یا آنطور که می خواستند مطالعه نکرده اند ، آن ها هم می توانند از برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور استفاده کنند؟

بله. افرادی که هیچ مطالعه ای هم در تابستان نداشته اند هم می توانند از برنامه ی پاییز دیجی کنکور استفاده کنند.

آهای دانش آموزانی که در تابستان مطالعه نداشتید یا خوب مطالعه نکرده اید، برنامه ی پاییز دیجی کنکور تمامی عقب ماندگی های شما را جبران می کند. پس هرچه سریعتر مطالعه با برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور را استارت بزنید!

خرید پکیج برنامه ریزی پاییز ( ۲۰ هزار تومان تخفیف )


سوال چهارم: با برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور دروس نیمسال اول دوازدهم را چند بار مطالعه و مرور می کنیم؟

بیش از ۳ بار! اگر با برنامه ریزی پاییزه دیجی کنکور پیش بروید تمامی مباحث ترم اول دوازدهم را حداقل ۳ بار مطالعه و مرور می کنید و همچنین برای مباحثی که سخت تر هستند یا زود فراموش می شوند تا ۶ بار مرور در نظر گرفته شده است که تا در پایان پاییز مطمین باشید به همه ی مباحث پاییز تسلط پیدا کرده ای و دیگر به هیچ عنوان از ذهن شما پاک نمی شود.
دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته تجربی )

دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته ریاضی )


سوال پنجم : کیا میتونن از برنامه ریزی پاییز برای کنکور ۹۸ استفاده کنن؟

این برنامه برای دانش آموزان دوازدهمی یا به عبارتی برای دانش آموزان نظام جدید طراحی شده است. یعنی به صورت کاملا حرفه ای و اختصاصی برای بچه های دوازدهمی طراحی شده است.

همچنین دانش آموزانی که می خواهند طبق نظام قدیم در کنکور ۹۸ شرکت کنند ، چه شاغل ، چه فارغ التحصیل می توانند از برنامه ی زیر استفاده کنند.

برنامه ریزی برای دانش آموزان نظام قدیم ( کلیک کنید )


سوال ششم : آیا شما به همه کسانی که پکیج رو بخرن ، یک برنامه ریزی یکسان میدین؟

قطعا نه!!

اتفاقا چیزی که باعث تفاوت برنامه ریزی دیجی کنکور با بقیه برنامه ریزی ها در سال اخیر شده اینه که برنامه ها در سه سطح تهیه شده اند.

شما متناسب با ساعت مطالعه ات و میانگین ترازی که میخوای و همچنین با توجه به صحبت هایی که با مشاوران دیجی کنکور می کنید، متوجه میشید که از کدوم سطح از برنامه ریزی باید استفاده کنید و هفته به هفته با توجه به پشیشرفتت به سطح های بالاتر میری.

خرید پکیج برنامه ریزی پاییز ( ۲۰ هزار تومان تخفیف )


سوال هفتم : آیا هر سه سطح برنامه ریزی پاییز برای کنکور ۹۸ در اختیار ما قرار گرفته می شود؟

بله ۱۰۰% .

هر سه سطح برنامه ریزی به صورت کامل و بدون هیچ کم و کاستی در اختیار شما قرار گرفته می شود تا با توجه به پیشرفت و تغییرات شرایط به سطح های بالاتر برنامه ریزی دسترسی داشته باشی.
دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته تجربی )

دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته ریاضی )


سوال هشتم : اگر از برنامه ریزی پاییز برای کنکور عقب بیوفتم ، اون وقت باید چیکار بکنم؟

به هر دلیلی ممکنه برای هر دانش آموزی در طول مدت اجرای برنامه اتفاقات پیش بینی نشده بیوفته که از برنامه عقب بمونه. ما برای شما ایستگاه های جبرانی خیلی زیادی قرار دادیم که خیالتون راحت باشه (یه نگاهی به نمونه زیر بندازید):


پکیج برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور شامل چه چیزهایی است؟

تا الان با تمام ویژگی های برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور آشنا شدیم ، ولی صبر کنید! هنوز چند بخش هیجان انگیز مونده. در ادامه میخوایم ببینیم که با خرید این بسته چه چیزهایی در اختیار شما قرار میگیره ، مطمئنیم شگفت زده میشی!

۱- بسته برنامه ریزی ویژه دیجی کنکور برای پاییز

در این مورد به اندازه کافی صحبت کردیم و الان دیگه حسابی باهاش آشنا شدی.

۲- بانک تست و سوالات ناب و مهم از همه ی درس

ما این بار در دیجی کنکور یک بانک تست و سوال برای شما آماده کرده ایم که به جرئت نزدیک ترین نمونه سوالات به کنکور سراسری و مهم ترین منبع تست کنکور می باشد. سوالاتی که بخشی از آن توسط رتب های برتر کنکور و بخشی از آن توسط اساتید مجرب کنکور سراسری طراحی و تالیف شده است. به طور قطع نمونه های بسیار نزدیک این سوالات را در جلسه کنکور خود خواهید دید.
دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته تجربی )

دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته ریاضی )

۳- سه کتابچه اختصاصی بسیار مهم که قطعا یک کنکوری باید داشته باشه

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از ۵۰ نفر از رتبه های زیر ۵۰۰ کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم و برای خریداران پکیج برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمیتونید پیدا کنید ! ( برای دیدن نمونه ای از کتابچه ها حتما فایل نمونه برنامه را دانلود کنید )

  • کتابچه اول : ” بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰″

روش مطالعه کنکور - برنامه ریزی پاییز برای کنکور

در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما میتونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به ۱۰۰% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.

  • کتابچه دوم: ” بهترین منابع کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰″

کتابچه بهترین منابع کنکور - برنامه ریزی پاییز برای کنکور

یکی از دغدغه های مهم کنکوری ها اینه که برای هر درس بهترین منابع کدومن ، چون برای هر درس کلی کتاب تو بازار داریم و این باعث سردرگمی خیلیا تو انتخاب بهترینه بهترین هاست. این کتاب یک راهنما فوق العاده برای اینه بدونید رتبه های برتر کنکور از چه منبعی استفاده میکردن تا بتونید برای هر درس بهترین منابع رو بشناسید و اون ها رو مطالعه کنید.

  • کتابچه سوم: ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی

کتابچه بر قله های تمرکز - برنامه ریزی پاییز برای کنکور

تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به ۱۰۰% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.

نکته مهم : این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.
دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته تجربی )

دانلود نمونه برنامه ریزی پاییزه ( رشته ریاضی )

۵- پشتیبانی ۲۴ ساعته مشاوران دیجی کنکور

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند.

قیمت پکیج برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور

قیمت پکیج کامل دیجی کنکور با تمام ویژگی ها ، محصولات و خدماتی که در اختیار شما قرار میگیرید فقط و فقط ۱۳۹هزار توماناست که تا ۱۵ مهر شامل ۲۰ هزار تومان تخفیف ویژه استارت برای کنکور ۹۸ می شود و به قیمت ۱۱۹ هزار تومان در اختیار شما قرار میگیرد یعنی روزی کمتر از ۱۰۰۰ تومان !

خرید پکیج برنامه ریزی پاییز ( ۲۰ هزار تومان تخفیف )
نکته مهم این جاست که شما با پرداخت این هزینه تا پایان پاییز نیاز به هیچ صرف هیچ هزینه ای برای مشاوره ، برنامه ریزی ندارید ، چون همه ی چیزی که میخواهید در این پکیج در اختیار شماست.

امتیاز دهی به برنامه ریزی برای پاییز کنکور

  • جامع بودن مطلب

  • کاربردی بودن موضوع

  • مفید بودن این مطلب

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها